0
Мій кошик

ONE Super Studs - з точковим рельєфом

Артикул: ONE0025
36 грн
Опис

Представляємо наші неперевершені ребристі з точковим рельєфом, які перетворять ваші інтимні моменти в незабутню подорож задоволенням.
Ми створили ці з натурального латексу, звертаючи увагу на кожну деталь. Сотні унікальних точок, розташованих по всій поверхні, створюють відчуття, які ви ніколи не відчували раніше. Кожна точка задоволення дбайливо розташована для максимальної стимуляції, даруючи вам неймовірні почуття кожної секунди.
Наші мають ергономічну форму, створену спеціально для вашого комфорту та задоволення. Вони ідеально підлаштовуються під вашу анатомію, щоб ви могли насолоджуватися моментами нічим не затемненими. Підсилюйте свої враження завдяки нашій преміум-класовій силіконовій смазці, яка забезпечує надзвичайно гладкий ковзання і ще більше задоволення. Ви зможете насолоджуватися кожним рухом без будь-яких обмежень.
Наші мають накопичувач, що забезпечує зручне використання і збереження.

Вони відповідають середнім розмірам:
- ширина 53 ± 2 мм
- довжина 191 мм

Ми горді тим, що наші відповідають потребам веганів, оскільки вони не містять ГМО, парабенів, гліцерину, глютену, спермицидів і ароматизаторів. Ви можете бути впевнені в їх якості і безпечності під час використання. Замініть звичні моменти задоволення на щось неймовірне. Наші ребристі з точковим рельєфом готові здивувати вас новими відчуттями і принести незабутнє задоволення. Приготуйтесь до екстазу, якого ви ще не відчували.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору