0
Мій кошик

Knight Jenay

Ці неординарні, елегантні форми поєднуються з простотою у використанні, роблячи їх ідеальним вибором для першої іграшки або стильного подарунка в елегантній упаковці. Наприклад, вакуумний вибратор Knight Jenay SOUL & DESIRE, виконаний у вигляді вишуканого лебедя, має спроможність задовольняти найвибагливіші бажання. Завдяки вакуумній стимуляції і вибраціям, ця елегантна статуетка на постаменті пробудить страсть у будь-якій леді, навіть у найбільш сором'язливих.


Їх ідеально симетрична форма поєднується з потужним двигуном для стимуляції будь-яких ерогенних зон. Завдяки гнучкому дизайну, цей вибратор Knight Jenay ICE & FIRE ідеально підходить для подвійної стимуляції клітора і вагіни. Збагачений 10 режимами вібрації, він дозволяє максимально точно насолоджуватися улюбленими чутливими точками. Комплектується лубрикантом і розкішним прозорим футляром для зберігання та зарядки.


Knight Jenay втілює ідею поєднання страстного бажання та благородства, дозволяючи кожній жінці знайти своє щастя в інтимних моментах за допомогою цих вишуканих іграшок.

Knight Jenay - це елегантний та розкішний бренд інтимних іграшок, створений для вишуканих подарунків. Концепція бренда Knight Jenay передбачає перемогу благородства лицарства над епохою аскетизму, культом прекрасної дами та обов'язкового задоволення її бажань. Всі іграшки бренда не тільки вражають естетичністю та розкішчю, але й створені з якісних матеріалів з урахуванням особливостей жіночої анатомії.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору